Perde Dünyası
44
Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Onur Sitesi Altı 34/2aMimaroba,34100
+90(212) 863 61 18Büyükçekmecede perde dendiğinde akla gelen perde dünyası, 1990 yılında mesut yiğit tarafından kurulmuştur. Buyukcekmecede perde firmaları. Buyukcekmecede perde firmaları arasında haklı bir yer tutan perde dunyasi perdecilik olarak, yılların tecrübesi ile taç, brillant, verdi, vinaldi ve daha onlarca markalar ile sizlere hizmet sunmanın onurunu yaşıyoruz. Sinanobada lüks perde nerede dikilir. Evlerinize şıklık gönüllerinize huzur katmak için tasarlıyor ve üretiyoruz. Güzelcede zebra perde yapan perdeciler, büyükçekmecede stor perde firmaları, tepecikte perde kumaşı, ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Büyükçekmece tül perde, stor perde, zebra perde, şark köşeleri ve her türlü perde tasarımı yapılarak dikimi yapılır. Ekinobada tül perde nerde dikilir, büyükçekmecede perde satan yerler, güzelcede şark köşesi dikimi nerde yapılır, şark köşesi tasarımı, perde kumaşı satışı arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres perde dünyası olacaktır. Özel ölçü perde dikimi ve bilgisayarlı perde tasarımı, Ütü istemez perde, jaluzi perde yapan perdeciler Büyükçekmecede özel ölçü perde dikimi için konularında uzman arkadaşlarımız yerinizde gelip ölçü alarak, dikim ekibimize yönlendirir ve kısa sürede yaşam mekanlarınız çok farklı, renkli , hareketli bir ambians içinde huzurlu bir ortam haline getirilir.
4951Ziyaretçi
 • Yetkili Mesut YİĞİT
 • Adres Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Onur Sitesi Altı 34/2a - Mimaroba
 • Telefon +90(212) 863 61 18
 • Telefon ( 2 ) +90(542) 300 19 56
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://perdedunyasi.bcekmeceport.com
 • Web Sitesihttp://perdedunyasi.bcekmeceport.com
 • E-Postaperdeedunyasi@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış -
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Cuma pazarı karşısı.

İletişim Formu
Büyükçekmecede perde dendiğinde akla gelen perde dünyası, 1990 yılında mesut yiğit tarafından kurulmuştur.
Buyukcekmecede perde firmaları. Buyukcekmecede perde firmaları arasında haklı bir yer tutan perde dunyasi perdecilik olarak, yılların tecrübesi ile taç, brillant, verdi, vinaldi ve daha onlarca markalar ile sizlere hizmet sunmanın onurunu yaşıyoruz.
Sinanobada lüks perde nerede dikilir.
Evlerinize şıklık gönüllerinize huzur katmak için tasarlıyor ve üretiyoruz.
Güzelcede zebra perde yapan perdeciler, büyükçekmecede stor perde firmaları, tepecikte perde kumaşı, ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Büyükçekmece tül perde, stor perde, zebra perde, şark köşeleri ve her türlü perde tasarımı yapılarak dikimi yapılır.
Ekinobada tül perde nerde dikilir, büyükçekmecede perde satan yerler, güzelcede şark köşesi dikimi nerde yapılır, şark köşesi tasarımı, perde kumaşı satışı arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres perde dünyası olacaktır.
Özel ölçü perde dikimi ve bilgisayarlı perde tasarımı,
Ütü istemez perde, jaluzi perde yapan perdeciler
Büyükçekmecede özel ölçü perde dikimi için konularında uzman arkadaşlarımız yerinizde gelip ölçü alarak, dikim ekibimize yönlendirir ve kısa sürede yaşam mekanlarınız çok farklı, renkli , hareketli bir ambians içinde huzurlu bir ortam haline getirilir.
Firmanızı Ekleyin

Bcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 26 firma yer almaktadır.