Masal Dünyamız Anaokulu
11
Ünlüsoy Cad. Sinanoba Mah. Hayırlı Sok. Kardelen Vilları Villa:8Sinanoba,34100
+90(212) 864 02 84Büyükçekmecede en iyi anaokulu, Büyükçekmecede en iyi kreş, dendiğinde akla gelen ilk ana okullarından olan masal dünyamız anaokulu 2010 yılından bu yana, alanında uzmanlaşmış, yetenekli ve yaratıcı kadrosuyla geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımıza eğitim vermektedir. Büyükçekmecede okul öncesi. .. Büyükçekmecede anaokulu faaliyetinde bulunan okulumuzun eğitim programının temel amacı; çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, temel becerileri kazandırmaktır. Büyükçekmecede drama kulübü. Büyükçekmecede meb anaokulu. Ana okulumuzda değişik eğitim teknikleri ve etkinliklerle amacımız: olumlu benlik kavramı geliştirmesine, kendini ifade etmesine, özdenetim kazanmasına olanak tanımak, öğrenme isteği ve merak duygusu uyandırmak, yaratıcıllıklarını geliştirmektir. Sinanobada anaokulu, sinanobada kreş adresleri, Sinanobada çocuk kulüp faliyetleri, sinanobada okul öncesi eğittim arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Yine aynı şekilde mimarobada anaokulu, mimarsinanda anaokulu, kamilobada anaokulu arayışlarınızda sizlere önerilecek ana okulu olarak karşınıza çıkacak olan masal dünyamız, çocuklarımıza özgür bir ortamda sık konuşma ve düşüncelerini açıklama olanağı sağlar. Masal dünyamız anaokulu. Masal dünyamız anaokulumuz, çocuğun toplumda özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler. Büyükçekmecede 0-6 yaş grubu anaokulu. Büyükçekmecede 0-6 yaş dönemi çocuklar için dil gelişiminin en hızlı olduğu dönemdir, Sinanobada ingilizce eğitim veren anaokulu. 0-6 yaş grubu aralığında ikinci bir dilin de rahatlıkla algılanabileceği göz önünde bulundurularak, evrensel bir dil olma özelliği kazanmış ingilizce dili eğitiminin ve fransızca masal dünyamız olarak gerekliliğine inanıyoruz ve eğitim programımızda ingilizce diline geniş yer veriyoruz. Büyükçekmecede en güvenilir anaokulu. Mutlu ebeveyn- mutlu çocuk” ilkesine inanır. Sevgi ve saygı ortamında yetişmiş çocuklar, toplum içerisinde, kendilerini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi bireyler olarak yerlerini alırlar. Sinanobada anaokulu fiyatları. Bir yandan çocuklarımıza kaliteli eğitim veren anaokullarını tercih ederken, diğer yandan kaliteli ama hesaplı olması da aileler için bir başka boyutudur. Büyükçekmecede ana okulu fiyatları konusunda kalite fiyat politikasını anne ve babalarımız için empati yaparak tesbit etmekteyiz. Bu anlamda velilerimiz, gereklilik ve istekleri doğrultusunda, okulumuzun rehberlik biriminden aldığı randevu ile danışmanımızla görüşebilirler.
5056Ziyaretçi
 • Yetkili Metin KORKMAZ & İrem Rezzan ÇETİ̇N
 • Adres Ünlüsoy Cad. Sinanoba Mah. Hayırlı Sok. Kardelen Vilları Villa:8 - Sinanoba
 • Telefon +90(212) 864 02 84
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 225 52 73
 • Telefon ( 3 ) +90(507) 134 90 96
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://masaldunyamiz.bcekmeceport.com
 • Web Sitesihttp://masaldunyamiz.bcekmeceport.com
 • E-Postametinkorkmaz2016@outlook.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış -
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Onur marketten sahile doğru inerken sağda.

İletişim Formu
Büyükçekmecede en iyi anaokulu,
Büyükçekmecede en iyi kreş, dendiğinde akla gelen ilk ana okullarından olan masal dünyamız anaokulu 2010 yılından bu yana, alanında uzmanlaşmış, yetenekli ve yaratıcı kadrosuyla geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımıza eğitim vermektedir.

Büyükçekmecede okul öncesi. ..
Büyükçekmecede anaokulu faaliyetinde bulunan okulumuzun eğitim programının temel amacı; çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, temel becerileri kazandırmaktır.

Büyükçekmecede drama kulübü.
Büyükçekmecede meb anaokulu.
Ana okulumuzda değişik eğitim teknikleri ve etkinliklerle amacımız: olumlu benlik kavramı geliştirmesine, kendini ifade etmesine, özdenetim kazanmasına olanak tanımak, öğrenme isteği ve merak duygusu uyandırmak, yaratıcıllıklarını geliştirmektir.

Sinanobada anaokulu, sinanobada kreş adresleri,
Sinanobada çocuk kulüp faliyetleri, sinanobada okul öncesi eğittim arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Yine aynı şekilde mimarobada anaokulu, mimarsinanda anaokulu, kamilobada anaokulu arayışlarınızda sizlere önerilecek ana okulu olarak karşınıza çıkacak olan masal dünyamız, çocuklarımıza özgür bir ortamda sık konuşma ve düşüncelerini açıklama olanağı sağlar.

Masal dünyamız anaokulu.
Masal dünyamız anaokulumuz, çocuğun toplumda özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

Büyükçekmecede 0-6 yaş grubu anaokulu.
Büyükçekmecede 0-6 yaş dönemi çocuklar için dil gelişiminin en hızlı olduğu dönemdir,

Sinanobada ingilizce eğitim veren anaokulu.
0-6 yaş grubu aralığında ikinci bir dilin de rahatlıkla algılanabileceği göz önünde bulundurularak, evrensel bir dil olma özelliği kazanmış ingilizce dili eğitiminin ve fransızca masal dünyamız olarak gerekliliğine inanıyoruz ve eğitim programımızda ingilizce diline geniş yer veriyoruz.

Büyükçekmecede en güvenilir anaokulu.
Mutlu ebeveyn- mutlu çocuk” ilkesine inanır. Sevgi ve saygı ortamında yetişmiş çocuklar, toplum içerisinde, kendilerini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi bireyler olarak yerlerini alırlar.

Sinanobada anaokulu fiyatları.
Bir yandan çocuklarımıza kaliteli eğitim veren anaokullarını tercih ederken, diğer yandan kaliteli ama hesaplı olması da aileler için bir başka boyutudur. Büyükçekmecede ana okulu fiyatları konusunda kalite fiyat politikasını anne ve babalarımız için empati yaparak tesbit etmekteyiz.

Bu anlamda velilerimiz, gereklilik ve istekleri doğrultusunda, okulumuzun rehberlik biriminden aldığı randevu ile danışmanımızla görüşebilirler.
Firmanızı Ekleyin

Bcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 26 firma yer almaktadır.