Büyükçekmece İş Yeri Hekimliği

http://bcekmeceosgb.bcekmeceport.com
Büyükçekmece İş Yeri Hekimliği
15
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş KatBeylikdüzü,34100
+90(212) 876 98 78Büyükçekmecede iş sağlığı ve yine büyükçekmecede iş güvenliği konusunda hizmet veren firmamız birlik osgb 2013 yılında kurulmuştur. Büyükçekmece ve büyükçekmecenin önemli yerleşim yerlerinden, mimarsinanda iş güvenliği, mimarobada iş sağlığı, tepecikte risk analizi, kumburgazda osgb hizmetleri, tepekentte iş yeri hekimliği, celaliyede acil durum eylem planı gibi yeki ve ihtisas isteyen hizmetleri vermekteyiz. Beylikdüzü birlik işmerkezine 2013 yılında kurulan firmamız hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Büyükçekmece ilçe sınırları içindeki oto sanayi, fabrikalar, büyük sanayi sitelerindeki firmalarımıza hizmet vermekteyiz. Birlik ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak 03. 04. 2013 tarihinde t. C çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve iş güvenliği genel müdürlüğü tarafından onaylanmış ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen niteliklere haiz olduğundan ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır. Vizyonumuz uluslararası standartlarda, insana ve çevreye ve topluma saygılı sürekli gelişim ve yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla hareket etmektir. Misyonumuz müşterilerimize sektördeki en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.
6436Ziyaretçi
 • Yetkili Ercüment ÜNAL
 • Adres Barış Mah. Ali Çebi Cad. Birlik-1 İş Merkezi Giriş Kat - Beylikdüzü
 • Telefon +90(212) 876 98 78
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 634 43 10
 • Fax +90(212) 876 62 92
 • Özel Sitesi http://www.birlikosgb.com
 • Web Sitesihttp://bcekmeceosgb.bcekmeceport.com
 • E-Postainfo@birlikosgb.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü 5m migrosun arka çaprazında birlik iş merkezi.

İletişim Formu
Büyükçekmecede iş sağlığı ve yine büyükçekmecede iş güvenliği konusunda hizmet veren firmamız birlik osgb 2013 yılında kurulmuştur. Büyükçekmece ve büyükçekmecenin önemli yerleşim yerlerinden, mimarsinanda iş güvenliği, mimarobada iş sağlığı, tepecikte risk analizi, kumburgazda osgb hizmetleri, tepekentte iş yeri hekimliği, celaliyede acil durum eylem planı gibi yeki ve ihtisas isteyen hizmetleri vermekteyiz.
Beylikdüzü birlik işmerkezine 2013 yılında kurulan firmamız hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.
Büyükçekmece ilçe sınırları içindeki oto sanayi, fabrikalar, büyük sanayi sitelerindeki firmalarımıza hizmet vermekteyiz. Birlik ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak 03. 04. 2013 tarihinde t. C çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve iş güvenliği genel müdürlüğü tarafından onaylanmış ve iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen niteliklere haiz olduğundan ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır.
Vizyonumuz uluslararası standartlarda, insana ve çevreye ve topluma saygılı sürekli gelişim ve yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla hareket etmektir.
Misyonumuz müşterilerimize sektördeki en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.
Firmanızı Ekleyin

Bcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 26 firma yer almaktadır.