Before After Studio
14
M. Kemal Bulv. Defne 1sitesi B Blok D Grişi No:35 B4Mimaroba,34100
+90(212) 863 19 90Büyükçekmecede personel trainer, büyükçekmecede pilates, büyükçekmecede fonksiyonel antreman dendiğinde akla gelen before after studio sizleri farklı dünyamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Mimarobada yoga, büyükçekmecede zumba, Güzelcede oryantal dersi, sinanobada postür analizi, sinanobada personel trainer, büyükçekmecede reformer, crosstit, konulrında size bir telefon kadar yakınız. Neler yapıyoruz? Büyükçekmecede personal traınıng personal training hizmeti, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından kişiye özel olarak hazırlanmış programı antrenman süresince eğitmenimizle beraber bire bir uygulanmasıdır. Bu hizmetimiz, spor salonlarında uyguladığınız x programını uygulayın y besini yiyin z sonucuna ulaşın algısının dışında bir hizmettir. Sinanobada sportif grup dersler. Bire bir hocayla çalışmanın bir çok artıları vardır. Bunlardan en önemlisi hareketleri uygularken tekniğinizin anında düzeltilmesi ve sakatlık olasılığının minimum seviyeye indirilmesidir. Omurga sağlığı ve tedavisi. Uzmanlarımız eşliğinde yapılan egzersizlerde tükendiğiniz yerde eğitmenin sizi motive etmesiyle beraber hareketlerden alacağınız verim artacak ve istediğiniz sonuca hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşacaksınız. Büyükçekmecede omurga sağlığı konusunda son derece etkili ve sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. Fitness - personal training sizlerin gereksinimlerine göre tasarlanmaktadır ve ikiye ayrılır : -personal training, bu sistemde eğitmenle bire bir çalışmaktasınız. - small group personal training bu sistemde de ortak hedefleri olan iki veya üç kişi aynı anda çalıştırılmaktadır. Yağ oranınızı düşürmek ve fit bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, bu çalışma türü tam size göre. Yapılan fonksiyonel çalışmalarda, birden fazla kas grubu çalışarak daha fazla kas aktive olur ve bu da daha fazla kalori yakımı demektir. Oluşan herhangi bir yetersizlik durumunda fizik tedavi uygulamasını tamamlamış olan bireylerde, fiziksel yeterliliklerinin artırılmasına yönelik çalışmalar yaparak sizlerin daha sağlıklı bir geleceğe ulaştırmayı hedeflemekteyiz. . Mimarobada zumba dersi veren yer, Kick boks dersi veren yerler arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres yine beforeafter. Studio olacaktır. .
6638Ziyaretçi
 • Yetkili Gökhan ARGÜN
 • Adres M. Kemal Bulv. Defne 1sitesi B Blok D Grişi No:35 B4 - Mimaroba
 • Telefon +90(212) 863 19 90
 • Telefon ( 2 ) +90(530) 380 18 32
 • Fax +90(212) 863 19 90
 • Özel Sitesi http://beforeafterstudio.bcekmeceport.com
 • Web Sitesihttp://beforeafterstudio.bcekmeceport.com
 • E-Postabeforeafter.std@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Benzin cafenin sokağında.

İletişim Formu
Büyükçekmecede personel trainer, büyükçekmecede pilates, büyükçekmecede fonksiyonel antreman dendiğinde akla gelen before after studio sizleri farklı dünyamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mimarobada yoga, büyükçekmecede zumba,
Güzelcede oryantal dersi, sinanobada postür analizi, sinanobada personel trainer, büyükçekmecede reformer, crosstit, konulrında size bir telefon kadar yakınız.

Neler yapıyoruz?
Büyükçekmecede personal traınıng personal training hizmeti, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından kişiye özel olarak hazırlanmış programı antrenman süresince eğitmenimizle beraber bire bir uygulanmasıdır.
Bu hizmetimiz, spor salonlarında uyguladığınız x programını uygulayın y besini yiyin z sonucuna ulaşın algısının dışında bir hizmettir.
Sinanobada sportif grup dersler.
Bire bir hocayla çalışmanın bir çok artıları vardır. Bunlardan en önemlisi hareketleri uygularken tekniğinizin anında düzeltilmesi ve sakatlık olasılığının minimum seviyeye indirilmesidir.

Omurga sağlığı ve tedavisi.
Uzmanlarımız eşliğinde yapılan egzersizlerde tükendiğiniz yerde eğitmenin sizi motive etmesiyle beraber hareketlerden alacağınız verim artacak ve istediğiniz sonuca hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşacaksınız.
Büyükçekmecede omurga sağlığı konusunda son derece etkili ve sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir.

Fitness - personal training sizlerin gereksinimlerine göre tasarlanmaktadır ve ikiye ayrılır :

-personal training, bu sistemde eğitmenle bire bir çalışmaktasınız.
- small group personal training bu sistemde de ortak hedefleri olan iki veya üç kişi aynı anda çalıştırılmaktadır.

Yağ oranınızı düşürmek ve fit bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, bu çalışma türü tam size göre. Yapılan fonksiyonel çalışmalarda, birden fazla kas grubu çalışarak daha fazla kas aktive olur ve bu da daha fazla kalori yakımı demektir.

Oluşan herhangi bir yetersizlik durumunda fizik tedavi uygulamasını tamamlamış olan bireylerde, fiziksel yeterliliklerinin artırılmasına yönelik çalışmalar yaparak sizlerin daha sağlıklı bir geleceğe ulaştırmayı hedeflemekteyiz. .

Mimarobada zumba dersi veren yer,
Kick boks dersi veren yerler arayışlarınızda karşınıza çıkacak adres yine beforeafter. Studio olacaktır. .
Firmanızı Ekleyin

Bcekmeceport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 26 firma yer almaktadır.